כיצד לבחור ריצוף
שיפוץ חדר רחצה

כיצד לבחור ריצוף

למרות שנדמה כי היא מוסתרת, ועל אף המחשבה הטוענת כי אין מה להשקיע בה היות וממילא מונחים עליה רהיטים ואף אחד לא רואה אותה, למעשה ההיפך הוא הנכוןהרצפה היא המוקד של הבית, היא הבסיס והיא קובעת את הטון, וללא ספק ביכולתה לשנות את הבית שלכם כליל. לכן אין זה בלתי נמנע, חשוב להשקיע בה מחשבה ולנצל אותה בחכמה.

אולם בין כל המגוון שקיים כיום בתחום הריצוף, הכולל חומרים כמו בטון מוחלק, פרקט, גרניט פורצלן, קרמיקה, או אבן שיש וסוגים נוספים, איך נוכל לדעת כיצד לבחור קרמיקה וריצוף בצורה חכמה ושלא רק תהיה יפה אלא גם תשרת אותנו למשך שנים?

אי אפשר לומר כי ההבדל בין כל הסוגים השונים הוא הבדל של מה בכך, ואכן יש ביניהם הבדלים רבים, ואם אתם ממש רוצים לעמוד עליהםלפניכם כמה דגשים חשובים.

  • פרקטכידוע עשוי מסוגים שונים של עץ, הוא דורש תחזוקה אחת לתקופה והמראה שהוא ישווה לבית הוא מאוד טבעי וכפרי. יחד עם זאת מנגד ובעזרת בחירה נכונה, אפשר ליצור עם הפרקט מראה קלאסי ויוקרתי.
  • ריצוף שיששונה מפרקט לחלוטין, אף על פי ששניהם חומרי גלם טבעיים. תכונותיו של השיש יוצרות חלל מפואר במראה מבריק ומודרני אולם קחו בחשבון כי לסוגים מסוימים של שיש ישנה רגישות לשריטות וכתמים.
  • קרמיקהאפשרות שהפכה לפופולרית היות ומדובר בחומר בעל חסינות למים אשר מתנקה בקלות וכן גם מגלה עמידות לאורך השנים.
  • גרניט פורצלןאפשרות שנחשבת לסמל האיכות והיוקרה בתחום הריצוף. מרצפות אלו נחשבות לחזקות ועמידות אף יותר מהקרמיקה.
  • בטון מוחלקאפשרות מדליקה וייחודית אשר משווה לבית מראה תעשייתי ומודרני, אולם בגלל שמדובר ביציקה, לוקח לה זמן להתייבש ולהתגבש.

אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים כיצד לבחור, התנחמו בעובדה שאכן אין תשובה אחת חד משמעית, היות והכל שאלה של טעם אישי וצרכים משתנים. אתם תמיד יכולים לפנות אלינו ואנו נשמח להעניק לכם טיפים העוסקים בשאלה כיצד לבחור קרמיקה וריצוף מתאימים.

מעוניינים לרענן את הבית ותוהים כיצד לבחור קרמיקה וריצוף? אינכם חייבים לעשות זאת לבדכם, צרו אתנו קשר עוד היות ונשמח לעמוד לשירותכם!

Call Now Button