שיפוצים במודיעין

שיפוצים במודיעין

 

בין ירושלים לתל אביב, על פני 50 דונמים, מתפרשת לה העיר מודיעין (איחוד רשויות בין הישובים מודיעיןמכביםרעות). קרוב למאה אלף תושבים חיים במודיעין וקצב הגידול בה הולך ומתגבר. העיר קיבלה את תוארה בשנת 2003 עת בוצע איחוד הרשויות, אך בתי העיר ומבניה נבנו שנים רבות קודם לכן, עת היו ישובים עצמאיים. מטבע הדברים, בניה של כעשרים שנה בקירוב, מצריכה לא מעט את שירותי אנשי שיפוצים במודיעין.

שיפוץ מבנים ובתים הוא שם הכולל בתוכו תחומי עיסוק לא מעטים: אינסטלציה, חשמל, עבודות גבס, נגרות, טיח, צבע, איטום, עבודות אלומיניום, שירותי עיצוב פנים ואדריכלות ועוד מגוון תחומי עיסוק על פי הצורך הנקודתי לכל בית ולכל משפחה. הדבר החשוב ביותר בתחילתו של כל תהליך שיפוץ הוא התקשורת הפתוחה בין הקבלן המבצע למזמין העבודה. לקוח הנכנס לתהליך שיפוץ מתחייב לרוב לסכומי כסף לא מבוטלים ולתהליך הפוגע ברמה זו או אחרת באיכות החיים. על מנת להבטיח פגיעה מינימאלית ככל האפשר וקבלת תמורה ראויה למחיר השיפוץ, חשוב לעבוד אל מול בעל מקצוע קשוב, שידע לזהות את צרכי בני המשפחה הן ברמה הפונקציונאלית והן ברמה העיצובית. אל תזלזלו בצורך בכימיה אישית עם מי שתבחרו בו להיכנס אל ביתכם ולתת בו את האמון שיהפוך אותו לבית חלומותיכם.

מעצבי פנים ואדריכלים מקצועיים ומנוסים לא יתחילו בעבודה ללא תיאום ציפיות מוחלט הנוגע לאופי העבודה, לתוצאה המצופה, לזמן השיפוץ ולעלותו. אל תחברו לבעל מקצוע שאינו מתחייב על עלויות מראש, זוהי עלולה להיות דרך להוציא מכם כספים מיותרים. בעל מקצוע אמין ידע להגדיר עבורכם מראש את עלות השיפוץ ביחס לצרכים ולרצונות שלכם ולשמור על מסגרת תקציבית ללא הפתעות.

אמנם צרכנות נבונה והשוואת מחירים היא חשובה ונכונה בכל תחום, אולם דווקא בתחום השיפוצים, במודיעין או בכל עיר אחרת, יש להיזהר מהצעות מחיר נמוכות באופן חשוד, ולהתעניין אל מול כל קבלן באיכות העבודה המוצעת, האחריות המלווה אותה, חומרי הגלם בהם הוא עושה שימוש ואף לא לחשוש לבקש מהקבלן לראות עבודות דומות שביצע. קבלן שיפוצים במודיעין המעניק שירות איכותי ובחיוך ונועם, תמיד יוזמן לבית לקוחותיו על מנת להציג את עבודתו ללא כחל ושרק.

אריאל שיפוצים היא חברת שיפוצים מקצועית המובלת על ידי אריאל לוי, ומחזיקה בניסיון בן קרוב לעשר שנים בכל תחומי השיפוצים. ליווי צמוד של אדריכל ומעצב פנים הקשובים לצרכי לקוחותינו, תוכנות הדמיה ממוחשבות ומתקדמות המסייעות ללקוח לחזות את תוצאת השיפוץ ברמה הוויזואלית ועבודה איכותית ומוקפדת על לאחרון הגימורים, במטרה לספק לקהל לקוחותינו חוויה מושלמת. אנו באריאל שיפוצים מודעים לתהליך המלחיץ ולחוסר הנוחות המלווים את תהליך השיפוץ ונעשה הכל על מנת להקל עליכם לצלוח אותו עם אי נוחות מועטה ככל הניתן ושקט נפשי רב, תוצר של עבודה איכותית עם אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה. נשמח לעמוד לרשותכם.

Call Now Button