שיפוצים במבשרת ציון

שיפוצים במבשרת ציון

על רכס הרי ירושלים, כשמונה מאות מטרים מעל גובה פני הים שוכנת מבשרת ציוןמועצה מקומית שנולדה מאיחוד השכונות מבשרת ציון, מעוז ציון א' ומעוז ציון ב'. איחוד הרשויות בוצע בפועל בשנת 1964, אולם השכונות הוקמו ונבנו בפועל עם העליות ארצה בשנות החמישים, וכוללות לא מעט מבנים ישנים. הדרישה לקבלן שיפוצים במבשרת ציון היא גבוהה עקב כך, בעיקר משום שמדובר ביישוב באחת משכיות החמדה של מדינת ישראל, המשקיף אל נופיה של ירושלים ממרומי ההרים, והתושבים אשר נטעו בו שורש לפני עשרות שנים נקשרו אליו בעבותות ואינם מתפתים לבניה החדשה והיוקרתית ביישובים הסמוכים, בניהם ירושלים ומודיעין.

קבלני שיפוצים במבשרת ציון נדרשים להיכרות עם היישוב והבנייה הייחודית לו, בהשראת הבניה הירושלמית ובאמצעות יסודות הבניה החזקה והיציבה שהייתה נהוגה בשנות החמישים בארץ, וזאת על מנת לשמר את היסודות החזקים, להעניק ביטוי לצביונו של היישוב ולהוסיף על כך את העיצוב החדשני והפונקציונאליות המוצעים במאה העשרים ואחת.

בשל גובהו של היישוב כמעט כל השיפוצים במבשרת ציון מביאים בחשבון גם פתרונות לחימום הבית שייתנו מענה לתנאי האקלים הקר השורר שם, תוך חיסכון מרבי באנרגיה. בין אם מדובר במערכת מזגנים בעלי דירוג אנרגטי גבוה או מערכת חימום תת רצפתיחשוב לכלול את פתרון החימום בתהליך השיפוץ ולהתייעץ עם הקבלן המבצע, על מנת לא לשלם בהמשך הון תועפות על התקנת פתרונות חימום ומשאבי הצריכה שלהם.

אחד האלמנטים המובילים בעיצוב בתים ודירות באזור זה הוא השימוש בעבודות עץ, וזאת בשל המראה הכפרי שניתן ליצור בעזרת העץ, ומתאים לצביון היישוב ולמראה האירופאי שהוא מביא. ניתן לעשות שימוש במגוון עבודות העץ לא רק בגינות ובמרפסות, להתקנת פרגולות, דקים וכדומה, אלא גם בעבודות מינימליסטיות יותר, יצירת נישות, חיפויים, פרקטים וכדומה. בעבודה עם קבלן שיפוצים במבשרת ציון יש לוודא כי הוא מעסיק נגר מורשה ומנוסה שידע לשלב את עיצובי העץ בגימור מושלם ובהענקת בטיחות מלאה.

מעבר לזה, שיפוץ הוא מילה כללית הטומנת בחובה תחומים רבים על פי הצורך והחלום של הלקוחות, וכמובן על פי התקציב. חשוב לפני תחילתו של תהליך השיפוץ לשלב בתהליך מעצב פנים (ובמקרה הצורך אדריכל) על מנת להציג לו את רצונותיכם והעדפותיכם, ולקבל ממנו רעיונות והמלצות למימושם.

אריאל לוי בחברת "אריאל שיפוצים" הוא מעצב פנים מוכשר וקבלן שיפוצים, העובד עם מיטב בעלי המקצוע בתחומי הנגרות, האינסטלציה, החשמל, הגבס, האלומיניום, העץ ועוד. אריאל לוי מלווה את לקוחותיו בכל תהליך שיפוץ ובכל עבודה, קטנה כגדולה, ומתחייב לאיכות מוקפדת המושגת באמצעות בחירת חומרי בניה וגלם מהטובים הקיימים, אנשי מקצוע מורשים ומנוסים המהווים שם דבר בתחומם, ומערכת יחסים פתוחה עם לקוחותיו המייצרת שיח פתוח ותיאום ציפיות החל משלב התכנון ועד לאמירת ה"וואו" בסיומה של העבודה.

Call Now Button