שיפוצים בבית שמש

שיפוצים בבית שמש

 

בין הרי ירושלים לשפלת החוף שוכנת לה בית שמש, העיר הצעירה ביותר בישראל, המונה כבר מעל מאה אלף תושבים ומאות יחידות דיור עדיין נמצאות בבניה בעיר. שירותי קבלן בתחומי האינסטלציה, החשמל, שיפוצים בבית שמש ותחומים נוספים, נדרשים בעיר, ולרשות הלקוחות עומדת חברה אמינה ואחראית המשלבת בין איכות מוקפדת, שירות מעולה ומחיר הוגן ללקוחותיה. יתרונה הבולט של אריאל שיפוצים הוא קבלת כל סוגי השיפוצים, החל משלב התכנון וכלה בניקיון שלאחר ביצוע העבודה, תחת מטריה אחת, המאגדת את הטובים והמנוסים של בעלי המקצוע, אישאיש בתחומו.

כל עבודות השיפוצים בבית שמש (ובטווח גאוגרפי רחב ממנה) אנו מתחילים בשיחה בין מעצב הפנים ו/ או האדריכל המלווה אותנו, במטרה להכיר לעומק את צרכי הלקוח, העדפותיו, רצונו והמסגרת התקציבית המוגדרת. מכאן נבנה תכנית עבודה שתוצג ללקוח בהדמיה ממוחשבת מתקדמת, ורק לאחר קבלת אישורו והסכמתו נצא לדרךבעשייה המקפידה על איכות בלתי מתפשרת. אנו מספקים שירותי נגרות, עבודות אלומיניום, עבודות חשמל, אינסטלציה, עבודות גבס וצבע, חיפוי וריצוף ועוד. בזכות השילוב בו ניתנים כל השירותים תחת קורת גג אחת, נחסך מלקוחותינו הצורך להתרוצץ בין ספקים שונים, להשוות מחירים, לבצע תיאומים, לספוג לעתים עלויות מיותרות (לדוגמא: תשלום לצבעי שהגיע לחינם ולא יכול לבצע את העבודה מאחר והחשמלאי טרם סיים את עבודתו בבית כפי שתוכנן). אנו נבצע את כל התיאומים, בין אנשי מקצוע מנוסים הבאים בתקשורת זה עם זה, ונבצע עבודה איכותית עד לאחרון הגימורים, תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ושמירה על המסגרת התקציבית שהוחלטה.

אריאל לוי, המייסד והבעלים, הוא מעצב פנים בהכשרתו, אומן בנשמתו, איש משפחה וחבר בעבור קהל לקוחותיו. התחושה בעבודה אל מול אריאל היא כי יש על מי לסמוך ויש עם מי לדבר, בכל צורך ובכל שלבי השיפוץ. אריאל לוי מגלה פתיחות ללקוחותיו ולבקשותיהם, גם כאשר אלה מגיעות בשיאו של תהליך השיפוץ, ומבין כי ההשקעה הלא מועטה, כלכלית ונפשית, בהליך שיפוץ הבית, חייבת לשאת תוצאה מושלמת ולא פחות מכך. אריאל מלווה באופן אישי כל תהליך שיפוץ ועבודה, קטנה כגדולה, ועומד לרשות לקוחותיו בכל שלב ושלב.

שיפוצים בבית שמש, בירושלים, בשפלה ובמרכז, כדאי ומומלץ לבצע באמצעות חברת אריאל שיפוצים. עבודה באמצעות חומרי הבניה הטובים ביותר, התקנת מוצרים סניטריים של חברות בעלות שם ואיכות, ביצוע כל עבודה בשלבים על פי הספרללא קיצורי דרך או ניסיון לחסוך, מקצועיות ללא פשרות המשלבת אנשי מקצוע מוסמכים בתחומם ובעלי ניסיון, כל אלה הביאו את אריאל שיפוצים למעמדם כמובילי שוק בתחום השיפוצים, ולקהל רב של לקוחות מרוצים, המזמינים את אריאל ולקוחותיו הפוטנציאלים להגיע, לצפות בעבודותיו הקודמות ולהתרשם, ובעיקר שמחים לפגוש שוב את האיש שהשאיר נגיעה וחותם בביתם, והפך בדרך לחבר ובן משפחה.

Call Now Button