שיפוץ משרדים בירושלים

שיפוץ משרדים בירושלים

שיפוץ משרדים בירושלים ובכלל הם עבודה מורכבת אשר חשוב לתכנן בקפידה, על מנת לבצע את התהליך במהירות וביעילות, מבלי לפגוע במטרה הסופיתמשרד מעוצב ומשופץ למשעי בעל אמירה וחותם אישי המציג את פני העסק ומהווה מקום עבודה נוח ונעים לצוות העובדים.

לפני הכל יש להחליט האם לבצע את השיפוץ בזמן חופשה מרוכזת מהעבודה, בה המבנה יעמוד לרשות הקבלן וצוות העובדים שלו, או לחילופין יתבצע בזמן עבודה, מה שיחייב התנהלות שונה בעת השיפוץ, שיפוץ של אגף אחד בכל פעם וניוד עובדים עד להשלמת העבודה. אין ספק שמוטב לבצע שיפוץ למשרד בשעה שהוא פנוי מעובדים ומפעילות, יחד עם זאת ישנם לא מעט עסקים שאינם יכולים להרשות זאת לעצמם ולכן נאלצים לבחור באפשרות השנייה. כך או כך, חשוב לבצע תיאום ציפיות ברור אל מול קבלן השיפוצים בנוגע ללוח הזמנים המתוכנן לשיפוץ ולתחום זאת בחוזה העבודה על מנת למנוע אי הבנות.

משרד המארח לקוחות אמור להיות מזמין ולשדר מסרים למבקריו. על מנת שגם המשרד שלכם ישדר את המסרים הרלוונטיים לעסק שלכם חשוב להתייעץ עם מעצב פנים המתמחה בשיפוץ משרדים, וידע לכוון אתכם ולהעלות רעיונות שישלבו בין הצרכים הפונקציונאליים של עובדי המשרד ומבקריו לצד המסרים העיצוביים שיועברו אליהם. אין דומה משרד פרסום למשרדו של עורך דין, שכן הראשון ישדר יצירתיות ואילו השני תפקידו לומר יוקרה ומקצועיות. עיצוב הפנים ייתן ביטוי למסרים בכל האלמנטים שישתלבו במשרד, החל מפינת הקפה, התמונות בחדר ההמתנה והריהוט המשרדי שישתלב בתוכו.

בעת שיפוץ משרדים חשוב יותר מבכל סוג אחר של שיפוץ להקפיד על איכות העבודה ולוודא כי תאריך ימים. יש לשים לב לפרטים הקטנים ביותר, שכן הלקוחות שלכם הם שישימו לב אליהם בהמשך. וודאו עם קבלן השיפוצים המבצע כי הוא משתמש בחומרי הבנייה האיכותיים ביותר ומקפיד על עבודה איכותית ברמת גימור מושלמת. הלקוח שנכנס למשרדכם אמנם מבקש מענה בתחום מקצועי מסוים, אולם במידה ויחווה ברז משפריץ בשירותים ופינת קפה צפופה ולא מזמינה הוא יתקשה לתת בכם אמון בהמשך.

אריאל שיפוציםחברת שיפוצים מקצועית ואמינה, מציעה שירות שיפוץ משרדים בירושלים והסביבה, ומתחייבת לעבודה איכותית ומוקפדת, עיצובי יוקרה, כניסה מרשימה למשרד, יצירת מרחבים פתוחים (OPEN SPACE) במראה מרשים, חדרי המתנה וקבלה, עבודות עץ בשטחים חיצוניים ופנימיים, עיצוב בגבס ועוד. כל השירותים ניתנים בנגיעה אחתתחת קורת גג אחת, כאשר אנו נספק את בעלי המקצוע בתחומים השונים הנדרשים, תוך התחייבות לבעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים מן השורה הראשונה בתחומם. אריאל לוי, המנכ"ל והמייסד, הוא מעצב פנים במקצועו, המקפיד להעניק טביעת עין, חותם אישי וליווי מקצועי לכל עבודה, קטנה וגדולה, והיפים במשרדי ירושלים עברו תחת ידו המקצועית. בעסק משפחתי המשלב ערכים של אמינות ואיכות מוקפדת, תזכו לקבל שירות מעולה ומשרד מזמין ונוח, לעובדים, ללקוחות וכמובן עבורכם.

Call Now Button