שיפוץ חנויות

שיפוץ חנויות

החלום על חנות משלך, עסק חי ונושם המזמין את הלקוחות להיכנס אל עולם החלומות בו יוכלו לספק את מבוקשם התנפץ אל מול חוזה השכירות בשדרה המסחרית או בקניון בו זכיתם לארבע קירות אפרוריים, רצפה משופשפת ותו לא. הפער בין החלום למציאות הוא כה גדול ואין מנוס מלהיכנס לתהליך עיצוב ושיפוץ שיהפוך את החלום למציאות.

ראשית יש לפנות למעצב פנים מוכשר, אשר מביא ניסיון מעשי בתחום שיפוץ חנויות. מעבר ליכולות הביצועיות: ריצוף, צביעה, עבודות נגרות וכדומה, חשוב שכבר בשלב התכנון יכיר המעצב אתכם, את אופי העסק ומטרותיו, ילמד על הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, ויעניק ביטוי לכל הללו כבר בשלב התכנון. חנות במרבית המקרים תכלול חלל אחד עיקרי ותצריך הפרדה של חלק קטן ממנה לצרכי התנהלות: סידור סחורה וכדומה. הדבר החשוב ביותר בתכנון ושיפוץ החנות הוא ניצול נכון של מקום על מנת לאפשר ללקוחות חוויה של מרחב מחד גיסא לצד מקום רב לתצוגה ואחסון מאידך גיסא. דבר נוסף שצריך להביא בחשבון הוא את היקף הפעילות הצפויה. חנות תזדקק למעמד לקופה ולעובד/ת שיעמדו מאחוריה, אולם במידה ומדובר בהיקף פעילות גדול הצפוי לה, ייתכן וכדאי כבר בשלב התכנון ליצור יותר מעמדת קופאי/ת אחת, על מנת להבטיח שירות טוב ומהיר ללקוחות.

מעבר למה שיוצג בתצוגה לרשות הלקוחות, אחד המאפיינים של ניהול חנות הוא התנהלות נכונה עם מלאי. בהיבט הכלכלי אין צורך להעמיס מלאי מיותר שישכב במחסנים אולם חייב להתנהל עם מלאי זמין על מנת לא ליצור התנהלות בה לקוחות יוצאים בידיים ריקות ממנה שוב ושוב. על מנת להבטיח חנות שתוכל לספק מעבר למלאי התצוגה חשוב ליצור גם פתרונות אחסון. ניצר ליצור נישות חבויות מעץ, חיפויים ממראות ועוד מגוון של פתרונות שיעזרו למראה נקי ומסודר של החנות ולחוויית קניה נעימה ללקוחות המיועדים.

בשנים האחרונות נפוץ השימוש בעבודות גבס בשיפוץ חנויות, שכן מדובר בחומר גמיש ונוח לעבודה, בעלות סבירה, ובעל אפשרויות עיצוביות מגוונות. גם העץ עדיין משמש כחומר בסיס מעולה ליצירת ריהוט ומידוף לחנויות, ובעזרת בחירה נכונה של החומרים בהתאם לצורך, ניתן להגיע לאפשרויות עיצוביות מגוונות ויוקרתיות בעלויות סבירות והוגנות.

אריאל שיפוצים היא חברת שיפוצים מנוסה המובילה שיפוץ חנויות בירושלים ובסביבתה, ובשילוב בין עיצוב פנים, אדריכלות וביצוע עבודות השטח, חתומה על כמה מהחנויות היפות והמרשימות בעיר. אריאל לוי המייסד והבעלים, משלב בין יצירתיות וראיה של אומן, לעבודה מעשית ברמה גבוהה המתבצעת באמצעות טובי בעלי המקצוע בתחומם, באיכות מוקפדת, תוך שימוש בחומרי גלם מעולים ועד לרמת גימור מושלמת. בין אם נדרשות עבודות בתחום המיזוג, הריצוף, העץ והגבס, החשמל או אחרותבאריאל שיפוצים תזכו לקבל את ביצוע כל סוגי העבודות תחת קורת גג אחת, והפכו את החנות שדמיינתם בעיני רוחכםלמציאות מרשימה ומרגשת.

Call Now Button