שיפוץ דירה בירושלים

שיפוץ דירה בירושלים

 

הבנייה הירושלמית הייחודית לאורך עשרות שנים הביאה לצביונה של ירושלים כעיר הנושאת על מבניה וקירותיה את המסורת בת אלפי השנים של העיר ומרתקת את כל מבקריה. יחד עם זאת, בעבור תושבי העיר, ביתם הוא מקום מגורים לפני הכל, והם מחפשים את השילוב שבין האמירה העיצובית הייחודית לרצון בדירות יוקרה מעוצבות להפליא המעניקות פתרונות פונקציונאליים לצרכי היום יום. שיפוץ דירה בירושלים היא עבודה לבעלי מקצוע מנוסים, המכירים היטב את העיר וצביונה וביכולתם לשלב בין השניים.

שיפוץ דירה יכול לכלול אלמנטים ותחומים רבים, החל מטיח וצבע לחידוש המראה ועד לשיפוץ כולל: החלפת המטבח, ריצוף מחדש, חידוש חדר האמבטיה, הריסה ובניית קירות, התקנת חלונות חדשים, אלומיניום, תריסים חשמליים וכדומה, הנמכת תקרות ועבודות גבס, התקנת פרגולה למרפסת ועוד מגוון אפשרויות. במידה ושיפוץ הדירה שלכם מצריך כמה מן האלמנטים המדוברים ו/ או אחרים גם יחד, חשוב לבחור בקבלן שיפוצים המעניק את כל השירותים תחת קורת גג אחת, ולא להתרוצץ בין בעלי המקצוע השוניםתהליך שעשוי לייצר חוסר סדר, אובדן של זמן יקר ועלויות לא סבירות.

כאשר מתחילים בתכנון השיפוץ, חשוב כמובן לגלות צרכנות אחראית ולבצע השוואת מחירים. מאחר ומדובר בתחום פרוץ בו עובדים בעלי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון של שנים ארוכות לצד חאפרים ומתנסים, חשוב לשאול את הקבלן המיועד שאלות רבות ככל האפשר הנוגעות לאופן ביצוע העבודה, האחריות הניתנת עליה, הרכב הצוות שיבצע אותההכשרתו וניסיונו, איכות חומרי העבודה והבניה, מוצרי הפרזול והכלים הסניטריים שישמשו אותו בביצוע העבודה ועוד. קבלן המציע את שירותיו כחשמלאי, אינסטלטור וצבעי גם יחד הוא כפי הנראה בעל כוונות טובות וידיים טובות, אך מן הסתם אין ברשותו את הכלים וההסמכה לביצוע כל סוגי העבודות. לעומתו חברה המציעה בעל מקצוע מוסמך לכל תחום החל משרברב ועד לנגר וביכולתה להציג אסמכתאות ודוגמאות לעבודותיהתבטיח אמינות גבוהה יותר והשלמת העבודה ברמה איכותית ולשביעות רצונכם. אל תתפתו להצעות מחיר זולות באופן חשוד ובוודאי לא לתשלום מראש בעבורן, מוטב לשלם מעט יותר ולהבטיח התנהלות מול חברה אחראית ומקצועית שתעמוד לרשותכם גם ביום שאחרי במקרה הצורך.

אריאל לוי המעצב, עומד בראשותה של חברה משפחתית בעלת קרוב לעשר שנות ניסיון, המאגדת תחתיה את טובי בעלי המקצוע בתחומים השונים, וזאת במטרה לספק ללקוחותיה עבודות איכותיות ברמת גימור מושלמת, שיעמדו על תילן לאורך שנים. חברת אריאל שיפוצים חרטה על דגלה ערכים של יושרה ואמינות, מקצועיות ללא פשרות ומתן שירות מעולה לקהל לקוחותיה. תחילתו של כל תהליך שיפוץ הוא בשיח וקשב ללקוח, לצרכיו ולהעדפותיו, במטרה לספק לו את התוצאה המושלמת ולהפוך את ביתו לבית חלומותיו. שיפוץ דירה בירושלים ובסביבתה מתחיל בפניה לאריאל שיפוצים ומסתיים בתחושת שביעות רצון ולחיצת יד חמה לאריאל, שמלווה באופן אישי את כל עבודות השיפוץ בחברה.

Call Now Button