עבודות עץ

עבודות עץ

עבודות עץ

אחד היתרונות בבתי קרקע, פנטהאוזים או דירות עם מרפסות, הוא האפשרות ליהנות מן השילוב שבין הפרטיות לבין החוץ. הישיבה בחוץ יכולה לשפר את איכות החיים באופן משמעותי, במיוחד במידה והחלל החיצוני מנוצל בצורה אולטימטיבית. תוכלו בכל עת להיוועץ ולהיעזר בניסיוננו בתחום ולהזמין מגוון עבודות עץ המאופיינות ברמת דיוק גבוהה, באיכות בלתי מתפשרת ובחומרי הגלם הטובים ביותר שבנמצא.

עבודות עץ דורשות דיוק מרבי ולכן חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון ורמת עבודה מקצועית ביותר. הצוות המקצועי שלנו מורכב מאנשי עץ מיומנים המכירים את כל סוגי העצים ויודעים להפיק את המרב מכל סוג. אנו מנגישים עבורכם מגוון רב של פתרונות יצירתיים, שיאפשרו לכם לנצל את החלל החיצוני בצורה נכונה בהתאם לצרכים שלכם.

ליווי צמוד ויחס אישי לכל אורך התהליך

עבודות עץ דורשות תכנון מדויק, ראייה מרחבית, התייחסות לתנאי השטח ולא פחות חשוב, היכרות מעמיקה עם דרכי העץ. על מנת לספק לכם את התוצר הסופי ברמת הגימור הגבוה ביותר, אנחנו נלווה אתכם שלב שלב לאורך התהליך, החל משלב התכנון, דרך כתיבת כתב כמויות עד לפרט הקטן ועד סיום העבודה, ונבין את הצרכים שלכם לעומקם. כך נוכל להבטיח כי תצאו מרוצים וכי עבודות העץ שהזמנתם יתאימו גם לחלל הקיים וגם לשימוש שלכם באופן אישי.

הכי קרוב למציאות

היות והעץ הוא חומר גולמי נוח לעבודה, ניתן להפיק ממנו מגוון עיצובי, כך שלא פעם קשה לראות את התמונה בכללותה. לכן, אנו מעמידים לרשותכם שירות הדמיות תלת ממד, על מנת שתוכלו להתרשם באופן מדויק מהתוצאה הסופית, כבר בשלב התכנון.

עבודות עץ מבית אריאל לוישיפוצים ועבודות בעץ

פרגולותמגוון פרגולות מעץ שיעניקו לכל חצר או מרפסת מראה חמים וכפרי. אנו מתמחים בתכנון, עיצוב ובניית פרגולות מסוגים שונים, תוך ניצול חכם של המרחב, עבודה איכותית ורמת דיוק מרבית. בנוסף כל הפרגולות מיוצרות מחומרי הגלם הכי טובים.

הצללותבמזג האוויר הארץישראלי, בו השמש קופחת באחוז ניכר מימות השנה, על מנת לבלות בחוץ יש צורך ממשי בהצללה. אנו מעמידים לרשותכם מבחר נרחב של פתרונות הצללה ייחודיים, המתאימים לכל גודל של חצר ולכל מטרה.

דקיםדקים הם משטחי עץ אותם מתקינים בחלל החיצוני, למטרות שונות. לכן ריכזנו עבורכם מבחר דקים בדגמים שונים שיתאימו לכל חלל ולכל שימוש, כאשר אנו מקפידים על עבודה איכותית ובטיחותיתשתחזיק מעמד לאורך שנים.

מבנים ומחסנים מעץמבנים ומחסנים מעץ הם פתרון יפה ונוח. מלבד העובדה שניתן ליצור אותם בהתאמה אישית, יתרונם הוא בכך שהם משתלבים בחצר באופן טבעי והרמוני, כתוצאה מהשימוש בעץ כחומר הגלם המרכזי.

ציפוי קירותעל מנת לשבור את המראה התעשייתי שמקנים מבנים מבטון וליצור כניסה מרשימה וייחודית לבית או למשרד, אחד השירותים שאנו מעניקיםואשר בכוחו ליצור אפקט משמעותי ומרשיםהוא ציפוי קירות. בעזרת ציפוי קירות ניתן לשדרג את המראה החיצוני של הבית, ולהוסיף טקסטורות מעניינות בקלות יחסית.

ריהוט גןריהוט גן נותן את הטון הסופי בעיצוב החצר ולכן שילוב של ריהוט גן מעץ בחצר הוא הפתרון האולטימטיבי ליצור חלל מעוצב, פונקציונלי ומזמין. אנו מציעים לכם מבחר רב של רהיטי עץ, ביניהם ספסלים, פינות אירוח, נדנדות, בתי עץ לילדים ועוד, בהתאם לצרכים שלכם ולטעמכם האישי ותוך שמירה על הקו העיצובי.

שירותינו זמינים בירושלים וסביבתה וכן במרכז הארץהן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים. עבודות העץ מבוצעות ברמה הגבוהה ביותרברמת גימור גבוהה, תוך הקפדה על חומרים איכותיים, על עבודה מקצועית ללא חת ועל עמידה בלוחות זמנים.

לפרטים נוספים אודות עבודות עץ צרו אתנו קשר עוד היום ואנו נוודא כי תצאו מרוצים!

Call Now Button