בחירת צבע והתאמה לחלל
שיפוץ דירה בירושלים

בחירת צבע והתאמה לחלל

רבים האנשים אשר חוששים להשתמש בצבע כדי לעצב את החלל בצורה הנכונה ומשום כך, בוחרים להוסיף נגיעות של צבע דרך הפרטים הקטנים. אחרים, לעומתם, עושים שימוש יתר בצבע מה שמעמיס על החלל ואף הופך אותו לקטן יותר לעומת הגודל שהיה משתקף ממנו בעת בחירת הצבע המתאים. בחירת צבע והתאמה לחלל היא לרוב עניין של מציאת האיזון בין הטעם האישי והצרכים שלכם לבין אופיו של החלל והצבעים שיראו בו הכי טוב שניתן! וזו, כמובן, אמנות של ממש.

בעולם העיצוב המודרני, לצבעים יש מקום של כבוד בעיצוב הבית. מעצבי פנים רבים עושים שימוש בצבע כאשר הצבעים יכולים ליצור את האווירה הרצויה בבית ואף לתרום לתחושה של זרימה והרמוניה עם שאר הרהיטים. לרוב, בחירת צבע והתאמה לחלל תעשה תוך התחשבות בסקאלה של צבעים, המאפיינת את העיצוב, כאשר מומלץ לבחור בשלושה צבעים משלימים ולא רק באחד דומיננטי על מנת להשיג את האפקט המתאים.

אם אינכם מצליחים להתחייב לבחירת הצבעים מכיוון שאינכם יודעים איך הם יראו על הקיר, מומלץ כי תצבעו קודם כל ריבוע קטן בפינה נסתרת וכך תוכלו לקבל מושג לגבי התמונה הסופית. אך אם בכל זאת אינכם יודעים כיצד להבטיח שהתוצאה תהיה יפה כמו שדמיינתם, אתם יכולים להיעזר בעצתם של אחרים ובמקרה הזה, המומחים לדבר.

לעיתים כשמסתכלים על מניפת צבעים ורואים את כל המבחר שקיים ניתן להתבלבל, ואז בחירת צבע והתאמה לחלל נראית כמו משימה בלתי אפשרית. במקרים כמו אלו, אנשי מקצוע בעלי ניסיון וידע בעולם העיצוב והשיפוצים יוכלו לעזור לכם לבחור את סקלת הצבעים שמתאימה ביותר לחלל ולטעם האישי שלכם ואולי אפילו להעז קצת בשבילכם, במקום בו אולי אתם לא הייתם מעיזים.

אריאל לוי מתמחה בתחום עיצוב הפנים, שיפוצים ועבודות העץ. ניסונו הרב והידע המקצועי שרכש בעת שניהל פרויקטים מורכבים עבור לקוחות מגדלים שונים יעמדו לשירותכם ויספקו לכם את הייעוץ והכוונה להם אתם זקוקים בעת בחירת צבע והתאמה לחלל, אם בזמן ריענון קירות הבית בפרט ואם בעת שיפוץ בכלל.

ליצירת קשר וקבלת טיפים נבחרים שיתאימו בדיוק לחלל שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר בכל עת, אנחנו כאן בשבילכם.

Call Now Button